Durukim su şartlandırma konusunda; gıda, tekstil, maden, çelik, metal, kimya, kağıt, ilaç, elektronik, cam, gübre, alüminyum, otomotiv sektörleri, kojenerasyon sistemleri, enerji santralleri, yüzme havuzları ve yardımcı işletmeler gibi sanayinin tüm sektörlerine dünya standartlarında çevre dostu özel ürünlerin satışını ve teknik servisini yapmaktadır.

Firmamızın amacı uzman ekiplerince müşteri memnuniyetini ön planda tutan mühendislerimiz vasıtası ile sanayiye güvenilir ve ekonomik servis hizmeti sunmak, proseslerde problem çıkmadan müdahale edilmesi sağlamaktadır.

Eğitimli mühendis kadrosunun yanı sıra üniversiteler ve temsilciliğini yapmakta olduğu uluslararası firmaların teknik desteği ile güçlü bir AR-GE birimine sahip olan DURUKİM teknolojiyi yakından izleyerek ulusal ve uluslararası sanayi kuruluşlarının sistemlerini korumaya ve sistemlerde yaşanan problemlerin çözümüne yönelik ürünlerin satışından sanayideki uygulamalarına kadar tüm aşamaları takip etmektedir.

DURUKİM, kendi uzman kadrosunun yanı sıra ulusal ve uluslararası bayi zincirinde yer alan tecrübeli kadrosu ile sanayiye en iyi hizmeti en ekonomik şekilde vermeyi ilke edinmiştir.